• Adres:Feyzullah Mh.Lider Sk.No:2/20  Maltepe/İSTANBUL
  • 0216 441 58 38
Hakkımızda

Hakkımızda

Prostar İnsan Kaynakları, Ülkemizde süratle gelişen modern ve çağdaş binaların, rezidans, AVM.ler, iş merkezleri, turistik tesislerin yönetimi/işletilmesi, temizlik ve teknik hizmetleri başta olmak üzere, mimari projelerde danışmanlık, risk değerlendirmesi, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bina ve tesislerde yönetim olarak; genel yönetim, temizlik, teknik bakım, peysaj düzenlemesi, havuz bakımı ve diğer hizmetleri yöneten tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile beklentileriniz en optimum koşullarda sağlanmaktadır.

Apartman, site ve hizmet verilen diğer binalarda, yapılan faaliyetler günlük olarak rapor edilmekte ve noksan/aksayan hususların (varsa) kısa sürede giderilmesi için tedbir alınmaktadır. Ayrıca, önceden belirlenmeyen zamanlarda denetimler yapılmakta, apartman ve siteleri internet ağı üzerinden 24 saat süre ile izleme imkânları sunulmaktadır.

Hizmet vermekte olduğumuz bina ve tesislerde, yenilikleri takip etmekteki azim ve kararlılığımız, alternatif çözüm yolları bulma becerilerimiz, işlerimize gösterdiğimiz özen, teknolojiyi her durumda ve en verimli şekilde kullanmamız, Sizlere çağdaş normlarda profesyonelce hizmet vermemizdeki heyecan ve isteğimize güç katmaktadı.

Hakkımızda